Search 404 (2.1.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Page not found
ne: पृष्ठ भेटिएन

en: About
ne: बारेमा

en: The requested page could not be found.
ne: अनुरोध गरिएको पृष्‍ठ भेट्न सकिएन।
