Search 404 (2.1.1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Search
nn: Søk

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: Your search yielded no results.
nn: Søket ditt ga ingen treff.

en: Page not found
nn: Sida finst ikkje

en: The requested page could not be found.
nn: Sida det er bedt om kunne ikkje finnast
