Search 404 (2.1.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Search
sq: Kërko

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Page not found
sq: Faqja nuk u gjet

en: About
sq: Informacione

en: The requested page could not be found.
sq: Faqja e kërkuar nuk mund të gjendet.
