Search 404 (2.1.1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Advanced settings
vi: Các thiết lập nâng cao

en: Page not found
vi: Không tìm thấy trang

en: About
vi: Giới thiệu

en: The requested page could not be found.
vi: Không tìm thấy trang yêu cầu.

en: Searched %type for %keys.
vi: Đã tìm kiếm trong %type các thông tin có chứa %keys
