Search 404 (2.1.2) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Search
ja: 検索

en: Settings
ja: 設定

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: Your search yielded no results.
ja: 検索に一致する結果はありません。

en: Page not found
ja: ページが見つかりません

en: About
ja: アバウト

en: The requested page could not be found.
ja: リクエストされたページが見つかりません。

en: Custom error message
ja: カスタムエラーメッセージ

en: Searched %type for %keys.
ja: %typeから%keysを検索しました。
