Search 404 (2.1.2) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Search
tr: Ara

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Your search yielded no results.
tr: Aramanıza uygun bir sonuç bulunamadı.

en: Page not found
tr: Sayfa bulunamadı

en: About
tr: Hakkında

en: Search 404 settings
tr: 404 araması ayarları

en: The page you requested does not exist. For your convenience, a search was performed using the query %keys.
tr: Görüntülemek istediğiniz sayfa bulunamadı. Size kolaylık olması açısından %keys sorgusuyla arama yapıldı.

en: Words to ignore
tr: Yok sayılacak kelimeler

en: Extensions to ignore
tr: Yok sayılacak uzantılar

en: Extensions to abort search
tr: Aramayı sonlandıracak uzantılar

en: Search 404
tr: 404 Araması (Search 404)

en: The requested page could not be found.
tr: İstenen sayfa bulunamadı.

en: Searched %type for %keys.
tr: %type içinde %keys arandı.
