Search 404 (2.2.0-beta1) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Search
nl: Zoeken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Your search yielded no results.
nl: De zoekopdracht heeft geen resultaten opgeleverd.

en: Page not found
nl: Pagina niet gevonden

en: About
nl: Over

en: Search 404 settings
nl: Instellingen Search 404

en: The page you requested does not exist. For your convenience, a search was performed using the query %keys.
nl: De pagina die u zocht bestaat niet. Om u te helpen is een zoekopdracht uitgevoerd naar %keys

en: Words to ignore
nl: Woorden om te negeren

en: These words will be ignored from the search query. Separate words with a space, e.g.: "and or the".
nl: Deze woorden zullen genegeerd worden door een zoekopdracht. Meerdere woorden met een spatie van elkaar scheiden. Bijvoorbeeld: "and or"

en: Extensions to ignore
nl: Extensie om te negeren

en: PCRE filter
nl: PCRE-filter

en: This regular expression will be applied to filter all queries. The parts of the path that match the expression will be EXCLUDED from the search. You do NOT have to enclose the regex in forward slashes when defining the PCRE. e.g.: use "[foo]bar" instead of "/[foo]bar/". On how to use a PCRE Regex please refer <a href="http://php.net/pcre">PCRE pages in the PHP Manual</a>.
nl: Deze reguliere expressie wordt toegepast op alle filteracties. De delen van het pad die voldoen aan de expressie zullen bij de zoekopdracht worden uitgesloten. De reguliere expressie hoeft niet met een slash te worden geopend of gesloten. Gebruik bijvoorbeeld "[foo]bar" en niet "/[foo]bar/". Voor meer informatie over PCRE Regex vindt u op de <a href="http://php.net/pcre">PCRE-pagina's van het PHP-handboek</a>.

en: Custom error message
nl: Aangepaste foutmelding

en: Searched %type for %keys.
nl: Gezocht naar %keys in %type.

en: Custom page title
nl: Aangepaste paginatitel

en: Custom page text
nl: Aangepaste paginatekst

en: Automatically search for the keywords in URLs that result in 404 errors and show results instead of Page-Not-Found.
nl: Zoek automatisch naar sleutelwoorden uit de URL die niet gevonden wordt. Het zoekresultaat vervangt de 404-pagina.
