Search 404 (2.2.0-rc1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Search
he: חיפוש

en: Settings
he: הגדרות

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Your search yielded no results.
he: לא נמצאו תוצאות עבור חיפוש זה.

en: Page not found
he: הדף לא נמצא

en: About
he: אודות
