Search 404 (2.2.0-rc1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Search
lv: Meklēt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Your search yielded no results.
lv: Meklēšana nedeva rezultātus.

en: Page not found
lv: Lapa nav atrasta

en: About
lv: Par
