Search 404 (2.1.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Search
az: Axtarış

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Your search yielded no results.
az: Axtarışınız heç bir nəticə vermədi.

en: Page not found
az: Səhifə tapılmadı

en: About
az: Haqqında

en: The requested page could not be found.
az: Tələb olunan səhifəni tapmaq mümkün olmadı.
