Search 404 (2.2.0-rc3) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Search
oc: Recercar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: Page not found
oc: Pagina pas trobada

en: About
oc: A prepaus

en: Searched %type for %keys.
oc: Recercat %type per %keys.
