Search 404 (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Search
hr: Pretraga

en: Settings
hr: Postavke

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Your search yielded no results.
hr: Nema rezultata za vaše pretraživanje.

en: About
hr: Opis

en: Searched %type for %keys.
hr: Pretraženo %type za %keys.
