Search 365 (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Forms
es: Formularios

en: Search
es: Buscar

en: Display settings
es: Opciones de visualización

en: Page size
es: Tamaño de página

en: Collection
es: Colección

en: Base URL
es: URL Base

en: Drupal path
es: Ruta en Drupal

en: Search path
es: Ruta de búsqueda
