Search 365 (8.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Forms
ca: Formularis

en: Date
ca: Data

en: Search
ca: Cerca

en: Display settings
ca: Paràmetres de visualització

en: Collection
ca: Col·lecció

en: Base URL
ca: URL base
