Search 365 (8.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Forms
pt: Formulários

en: Date
pt: Data

en: Search
pt: Pesquisar

en: Display settings
pt: Exibir configurações

en: Base URL
pt: URL Base

en: Relevance
pt: Relevância
