Search 365 (8.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Forms
tr: Formlar

en: Date
tr: Tarih

en: Search
tr: Ara

en: Display settings
tr: Görüntüleme ayarları

en: Base URL
tr: Temel URL
