Search 365 (8.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Forms
vi: Các biểu mẫu

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Display settings
vi: Các thiết lập trình bày

en: Connection Information
vi: Thông tin kết nối

en: Page Size
vi: Cỡ trang
