Search 365 (8.x-1.0-alpha3) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Forms
et: Vormid

en: Date
et: Kuupäev

en: Search
et: Otsing

en: Display settings
et: Kuvamise seaded

en: Collection
et: Autorikollektsioon

en: Relevance
et: Asjakohasus
