Search 365 (8.x-1.0-alpha3) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Forms
it: Form

en: Date
it: Data

en: Search
it: Cerca

en: Display settings
it: Impostazioni di visualizzazione

en: Collection
it: Collezione

en: Base URL
it: URL base

en: Drupal path
it: Path di Drupal
