Search 365 (8.x-1.0-alpha4) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Forms
ru: Формы

en: Date
ru: Дата

en: Search
ru: Поиск

en: Display settings
ru: Настройки отображения

en: Collection
ru: Коллекция

en: Base URL
ru: Базовый URL

en: Drupal path
ru: Drupal путь

en: Search path
ru: Путь поиска

en: Relevance
ru: Релевантность
