Search 365 (8.x-1.0-alpha4) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Forms
sk: Formuláre

en: Date
sk: Dátum

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Display settings
sk: Nastavenie zobrazovania

en: Base URL
sk: Základná URL

en: Relevance
sk: Relevantnosť
