Search 365 (8.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Forms
da: Formularer

en: Date
da: Dato

en: Search
da: Søg

en: Display settings
da: Indstillinger for visning

en: Base URL
da: Basis-URL

en: Drupal path
da: Drupal-sti

en: Relevance
da: Relevans
