Search 365 (8.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Forms
fa: فرم‌ها

en: Date
fa: تاریخ

en: Search
fa: جستجو

en: Display settings
fa: تنظیمات نمایش

en: Page size
fa: اندازه صفحه

en: Base URL
fa: آدرس پایه
