Search 365 (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Forms
he: טפסים

en: Date
he: תאריך

en: Search
he: חיפוש

en: Display settings
he: הגדרות תצוגה

en: Base URL
he: כתובת האתר הבסיסית
