Search 365 (8.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Forms
ro: Formulare

en: Date
ro: Data

en: Search
ro: Căutare

en: Display settings
ro: Setări de afișare

en: Base URL
ro: URL de bază
