Search 365 (8.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Forms
uk: Форми

en: Date
uk: Дата

en: Search
uk: Пошук

en: Display settings
uk: Налаштування відображення

en: Page size
uk: Розмір сторінки

en: Search Name
uk: Назва пошуку

en: Collection
uk: Збірка

en: Base URL
uk: Базовий URL

en: Drupal path
uk: Шлях Drupal

en: Search path
uk: Шлях пошуку

en: Relevance
uk: Доречність

en: Connection Information
uk: Інформація про з'єднання

en: Page Size
uk: Розмір аркуша
