Search 365 (8.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Forms
de: Formulare

en: Date
de: Datum

en: Search
de: Suche

en: Display settings
de: Anzeigeeinstellungen

en: Page size
de: Seitengröße

en: Collection
de: Kollektion

en: Base URL
de: Basis-URL

en: Drupal path
de: Drupal-Pfad

en: Search path
de: Suchpfad

en: Relevance
de: Relevanz

en: Connection Information
de: Verbindungsinformation

en: Page Size
de: Seitengröße
