Search 365 (8.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Forms
kn: ಫಾರ್ಮ್ ಗಳು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Page size
kn: ಪುಟದ ಗಾತ್ರ

en: Collection
kn: ಸಂಗ್ರಹ
