Search 365 (8.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Forms
nl: Formulieren

en: Date
nl: Datum

en: Search
nl: Zoeken

en: Display settings
nl: Weergave-instellingen

en: Collection
nl: Collectie

en: Base URL
nl: Basis-URL

en: Drupal path
nl: Drupal-pad

en: Search path
nl: Zoekpad

en: Relevance
nl: Relevantie
