Search API (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (104 entries)

en: Title
sk: Názov

en: enabled
sk: povolené

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Value
sk: Hodnota

en: Type
sk: Typ

en: disabled
sk: vypnuté

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: all
sk: všetko

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Display settings
sk: Nastavenie zobrazovania

en: none
sk: žiadne

en: Name
sk: Názov

en: Field
sk: Pole

en: Default
sk: Predvolené

en: Add
sk: Pridať

en: View
sk: Zobraziť

en: Total
sk: Celkom

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Options
sk: Nastavenia

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Exclude
sk: Vylúčiť

en: Done
sk: Hotovo

en: Page
sk: Strana

en: Database
sk: Databáza

en: Always
sk: Vždy

en: Never
sk: Nikdy

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Fields
sk: Polia

en: Count
sk: Počet

en: Processors
sk: Procesory

en: Desc
sk: Zostupne

en: General
sk: Všeobecné

en: String
sk: Reťazec

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: Save and edit
sk: Uložiť a upraviť

en: Operator
sk: Operátor

en: Integer
sk: Celé číslo

en: Tracker
sk: Sledovanie príspevkov

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Languages
sk: Jazyky

en: First
sk: Prvý

en: or
sk: alebo

en: Read only
sk: Iba čítanie

en: Apply
sk: Použiť

en: Decimal
sk: Desatinné číslo

en: Hide
sk: Skryť

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
sk: Musíte zadať aspoň jedno kľúčové slovo s najmenej @count znakmi.

en: Add server
sk: Pridať server

en: Unavailable
sk: Nedostupné

en: empty
sk: prázdne

en: Offset
sk: Ofset

en: contains
sk: obsahuje

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Item language
sk: Jazyk položky

en: Search content
sk: Hľadať obsah

en: Ordered list
sk: Usporiadaný zoznam

en: Unordered list
sk: Neusporiadaný zoznam

en: and
sk: a

en: field
sk: pole

en: Relevance
sk: Relevantnosť

en: User roles
sk: Kategórie používateľov

en: Display type
sk: Typ zobrazenia

en: Boolean
sk: Logické hodnoty

en: Bundles
sk: Zväzky

en: Is one of
sk: Je jeden z

en: Is empty (NULL)
sk: Je prázdne (NULL)

en: not empty
sk: nie je prázdne

en: Search index
sk: Index vyhľadávania

en: Simple separator
sk: Jednoduchý oddeľovač

en: Is all of
sk: Je každé z

en: Is none of
sk: Nie je žiadne z

en: Break lock
sk: Odstrániť zámok

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Edit field
sk: Upraviť pole

en: Minimum word length to index
sk: Minimálna dĺžka slova pre indexáciu

en: The number of characters a word has to be to be indexed. A lower setting means better search result ranking, but also a larger database. Each search query must contain at least one keyword that is this size (or longer).
sk: Počet znakov, ktoré musí mať slovo, aby bolo indexované. Nižšie číslo znamená lepšie výsledky vyhľadávania, ale väčšiu databázu. Každá vyhľadávacia požiadavka musí obsahovať aspoň jedno slovo tejto dĺžky (alebo dlhšie).

en: Simple CJK handling
sk: Spracovanie Simple CJK

en: Item ID
sk: ID položky

en: Minimum word length
sk: Minimálna dĺžka slova

en: Dependencies
sk: Závislosti

en: Machine name: @name
sk: Strojový názov: @name

en: Is not empty (NOT NULL)
sk: Nie je prázdne (NOT NULL)

en: View mode
sk: Režim zobrazenia

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Content access
sk: Prístup k obsahu

en: Rendered entity
sk: Zobrazená entita

en: You have unsaved changes.
sk: Obsahuje neuložené zmeny.

en: @label referenced from @field_name
sk: @label referencovaný z @field_name
