Search API (8.x-1.0-beta4) - en to ps translation catalogue (38 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Value
ps: بيه

en: Type
ps: بڼه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: Search
ps: لټون

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Add
ps: زیاتول

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: Configure
ps: سازول

en: Done
ps: ترسره شو

en: Page
ps: پاڼه

en: Never
ps: هيڅکله

en: Count
ps: شمیر

en: General
ps: ټوليز

en: Save changes
ps: بدلونونه خوندي کول

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: or
ps: او

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Hide
ps: پټول

en: empty
ps: تش

en: and
ps: او

en: User roles
ps: د غړي دندې

en: Boolean
ps: هو-نه ييز (Boolean)

en: Bundles
ps: بنډلونه

en: - All -
ps: - ټول -

en: Aggregation type
ps: غونډونې ډول
