Search API (8.x-1.1) - en to ht translation catalogue (16 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Date
ht: Dat

en: Search
ht: Chèche

en: Name
ht: Non

en: Default
ht: Pa defo

en: Page
ht: Paj

en: Desc
ht: Des

en: Languages
ht: Lang

en: Language code
ht: Kòd lang lan

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
