Search API (8.x-1.17) - en to be translation catalogue (81 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: enabled
be: уключана

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Value
be: Значэнне

en: Type
be: Тып

en: disabled
be: адключана

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Disable
be: Выключыць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: all
be: усе(ё)

en: Advanced options
be: Прасунутыя налады

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Display settings
be: Налады паказу

en: none
be: няма

en: Name
be: Імя

en: Field
be: Поле

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: Add
be: Дадаць

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Configure
be: Правіць

en: Options
be: Налады

en: Separator
be: Раздзяляльнік

en: Done
be: Зроблена

en: Page
be: Старонка

en: Database
be: База дадзеных

en: Always
be: Заўжды

en: Never
be: Ніколі

en: Roles
be: Ролі

en: Field name
be: Назва поля

en: Fields
be: Палі

en: Count
be: Колькасць

en: Maximum
be: Максімум

en: Processors
be: Працэсары

en: General
be: Агульны

en: String
be: Радок

en: Save changes
be: Захаваць змены

en: Integer
be: Цэлае

en: Tracker
be: Сачыльнік

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Languages
be: Мовы

en: Read only
be: Толькі чытанне

en: Remove field
be: Выдаліць поле

en: Decimal
be: Дзесятковы

en: Minimum
be: Мінімум

en: Index
be: Каталог

en: Exception
be: Выключэнне

en: Hide
be: Схаваць

en: Language code
be: Код мовы

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
be: Вы павінны ўвесці прынамсі адно слова з @count ці болей сімвалаў.

en: contains
be: утрымлiвае

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Field settings
be: Наладкі поля

en: and
be: і

en: field
be: поле

en: Display type
be: Тып паказу

en: Boolean
be: Лагічны тып  (Boolean)

en: Search index
be: Індэкс пошуку

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: HTML filter
be: Фільтр HTML

en: Edit field
be: Рэдагаваць поле

en: Minimum word length to index
be: Мінімальная даўжыня слова, для індэксацыі

en: The number of characters a word has to be to be indexed. A lower setting means better search result ranking, but also a larger database. Each search query must contain at least one keyword that is this size (or longer).
be: Мінімальная колькасць сімвалаў у слове, каб сістэма яго праіндэксавала. Меньшае значэнне дае лепшы вынік падчас пошуку, але значна павялічвае памер базы дадзеных. Кожны пошукавы запыт павінны ўтрымліваць слова такой (ці большай) даўжыні.

en: Simple CJK handling
be: Простая апрацоўка CJK

en: Dependencies
be: Залежнасці

en: Save and add fields
be: Захаваць і дадаць палі

en: View mode
be: Лад выгляду

en: Apply to selected items
be: Прымяніць да абраных элементаў
