Search API (8.x-1.17) - en to kk translation catalogue (50 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: enabled
kk: қосулы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Value
kk: Мән

en: Type
kk: Тип

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Advanced options
kk: Кеңейтілген параметрлер

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Display settings
kk: Шығару параметрлері

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Name
kk: Аты

en: Field
kk: Өріс

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: Configure
kk: Баптау

en: Page
kk: Бет

en: Never
kk: Ешқашан

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Fields
kk: Өрістер

en: Count
kk: Саны

en: General
kk: Басты

en: String
kk: Жазба жолы

en: Tracker
kk: Трекер

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: Languages
kk: Тілдер

en: Read only
kk: Оқу ғана

en: Language code
kk: Тілдің коды

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
kk: @count немесе одан көп таңбасы бар кем дегенде бір оң кілт сөз болу керек.

en: Field settings
kk: Өріс параметрлері

en: and
kk: және

en: HTML filter
kk: HTML фильтірі

en: Edit field
kk: Өрісті өндеу

en: Minimum word length to index
kk: Индекстеу керек сөз ұзындығының ең кішісі

en: The number of characters a word has to be to be indexed. A lower setting means better search result ranking, but also a larger database. Each search query must contain at least one keyword that is this size (or longer).
kk: Индекстелуге міндетті сөздегі таңба саны. Кішілеу параметрлер іздеудің нәтижесін жақсартуға мүмкіндік береді, бірақ деректер қорының өлшемі көбейеді. Әрбір сұраныста мынадан кем емес кілт сөз болу керек

en: Simple CJK handling
kk: Өңай CJK өңдеу
