Search API (8.x-1.20) - en to eo translation catalogue (70 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Value
eo: Valoro

en: Type
eo: Tipo

en: disabled
eo: malŝaltita

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Advanced options
eo: Spertulaj opcioj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Display settings
eo: Vidigaj opcioj

en: none
eo: neniu

en: Name
eo: Nomo

en: Field
eo: Kampo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Add
eo: Aldonu

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Configure
eo: Agordu

en: All
eo: Ĉiuj

en: Page
eo: Paĝo

en: Never
eo: Neniam

en: Custom
eo: Propra

en: Roles
eo: Roloj

en: Field name
eo: Nomo de kampo

en: Fields
eo: Kampoj

en: Count
eo: Kalkulo

en: Maximum
eo: Maksimuma

en: Desc
eo: malkreske

en: Ignore
eo: Ignoru

en: String
eo: Signovico

en: Filters
eo: Filtroj

en: Integer
eo: Entjero

en: Tracker
eo: Ŝanĝospurilo

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Languages
eo: Lingvoj

en: Revert
eo: Malfari

en: Read only
eo: Nur legebla

en: Minimum
eo: Minimumo

en: Index
eo: Indekso

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
eo: Vi devas inkluzivi almenaŭ unu pozitiva ŝlosilvorto kun @count signoj aŭ pli.

en: Field settings
eo: Agordoj de kampo

en: Search content
eo: Serĉi enhavon

en: and
eo: kaj

en: Boolean
eo: Bulea valoro

en: Placeholder
eo: Lokokupilo

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: HTML filter
eo: HTML-filtro

en: Edit field
eo: Redakti kampon

en: Minimum word length to index
eo: Minimuma vortlongeco por indeksi

en: The number of characters a word has to be to be indexed. A lower setting means better search result ranking, but also a larger database. Each search query must contain at least one keyword that is this size (or longer).
eo: La nombro da signoj kiun vorto devas havi por esti indeksita.  Pli malgranda agordo signifas ke serĉrezultoj pli bonus, sed ankaŭ kaŭzus pli grandan datumbazon. Ĉiu serĉpeto devas enhavi almenaŭ unu ŝlosilvorton kiu estas de ĉi tiu longeco (aŭ pli longa).

en: Simple CJK handling
eo: Simpla CJK-prizorgado

en: Dependencies
eo: Dependecoj

en: Read-only
eo: Nurlegebla

en: View mode
eo: Vidoreĝimo

en: Asc
eo: kreske
