Search API (8.x-1.27) - en to ga translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: View
ga: Féach ar

en: Total
ga: Iomlán

en: ‹ previous
ga: ‹ siar

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: or
ga: nó

en: and
ga: agus
