Search API (8.x-1.27) - en to os translation catalogue (27 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: disabled
os: хицæн у

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Advanced options
os: Уæлæмхас амонæнтæ

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Display settings
os: Æвдысты амонæнтæ

en: none
os: нæй

en: Name
os: Ном

en: Field
os: Быдыр

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд

en: Add
os: Бафтау

en: View
os: Фенд
