Search API (8.x-1.32) - en to mk translation catalogue (11 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: Remove
mk: Одстрани

en: Search
mk: Барање

en: Add
mk: Додај

en: Configure
mk: Конфигурирање

en: Roles
mk: Улоги

en: ‹ previous
mk: ‹ претходно

en: empty
mk: празно

en: Search content
mk: Пребарување за содржина

en: - All -
mk: - Сите -
