Search API Azure AI Search (1.0.0-alpha3) - en to af translation catalogue (41 entries)

en: Search
af: Soek

en: - None -
af: - Geen -

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: Filter
af: Filtreer

en: Arabic
af: Arabies

en: English
af: Engels

en: French
af: Frans

en: Italian
af: Italiaans

en: Spanish
af: Spaans

en: Japanese
af: Japanees

en: Korean
af: Koreaans

en: Results
af: Resultate

en: Index
af: Indeks

en: Bulgarian
af: Bulgaars

en: Croatian
af: Kroaties

en: Czech
af: Tsjeggies

en: Danish
af: Deens

en: Dutch
af: Nederlands

en: Finnish
af: Fins

en: German
af: Duits

en: Greek
af: Grieks

en: Hungarian
af: Hongaars

en: Norwegian
af: Noorweegs

en: Polish
af: Pools

en: Romanian
af: Romeens

en: Russian
af: Russies

en: Slovak
af: Slovakees

en: Swedish
af: Sweeds

en: Turkish
af: Turks

en: Lithuanian
af: Lituaniaans

en: Catalan
af: Katalaans

en: Estonian
af: Estonies

en: Gujarati
af: Gujaratiaans

en: Icelandic
af: Yslands

en: Kannada
af: Kannadees

en: Latvian
af: Latviaans

en: Marathi
af: Marathiaans

en: Punjabi
af: Punjabiaans

en: Slovenian
af: Sloveniaans

en: Tamil
af: Tamilaans

en: Vietnamese
af: Vietnamees
