Search API Azure AI Search (1.0.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Search
ast: Guetar

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: Filter
ast: Filtru

en: Arabic
ast: Árabe

en: English
ast: Inglés

en: French
ast: Francés

en: Italian
ast: Italianu

en: Spanish
ast: Castellanu

en: Japanese
ast: Xaponés

en: Korean
ast: Coreanu

en: Results
ast: Resultaos
