Search API Azure AI Search (1.0.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (39 entries)

en: Search
cs: Hledat

en: - None -
cs: - Nic -

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: Filter
cs: Filtr

en: Sortable
cs: Lze řadit

en: Position
cs: Pozice

en: Arabic
cs: Arabsky

en: English
cs: Anglicky

en: French
cs: Francouzsky

en: Italian
cs: Italsky

en: Spanish
cs: Španělsky

en: Japanese
cs: Japonsky

en: Korean
cs: Korejsky

en: Results
cs: Výsledky

en: Index
cs: Rejstřík

en: Keyword
cs: Klíčové slovo

en: Bulgarian
cs: Bulharsky

en: Croatian
cs: Chorvatsky

en: Czech
cs: Česky

en: Danish
cs: Dánsky

en: Dutch
cs: Holandsky

en: Finnish
cs: Finsky

en: German
cs: Německy

en: Greek
cs: Řecky

en: Hungarian
cs: Maďarsky

en: Polish
cs: Polsky

en: Romanian
cs: Rumunsky

en: Russian
cs: Rusky

en: Slovak
cs: Slovensky

en: Swedish
cs: Švédsky

en: Turkish
cs: Turecky

en: Catalan
cs: Katalánsky

en: Estonian
cs: Estonsky

en: Icelandic
cs: Islandsky

en: Latvian
cs: Litevsky

en: Slovenian
cs: Slovinsky

en: Thai
cs: Thajsky

en: Vietnamese
cs: Vietnamsky

en: @name field is required.
cs: Pole @name je povinné.
