Search API Azure AI Search (1.0.0-alpha3) - en to is translation catalogue (39 entries)

en: Search
is: Leit

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: Url
is: Vefslóð

en: Filter
is: Sía

en: Sortable
is: Raðanlegt

en: Position
is: Staðsetning

en: Arabic
is: Arabíska

en: English
is: Enska

en: French
is: Franska

en: Italian
is: Ítalska

en: Spanish
is: Spænska

en: Japanese
is: Japanska

en: Korean
is: Kóreska

en: Results
is: Niðurstöður

en: Bulgarian
is: Búlgarska

en: Croatian
is: Króatíska

en: Czech
is: Tékkneska

en: Danish
is: Danska

en: Dutch
is: Hollenska

en: Finnish
is: Finnska

en: German
is: Þýska

en: Greek
is: Gríska

en: Hungarian
is: Ungverska

en: Polish
is: Pólska

en: Romanian
is: Rúmenska

en: Russian
is: Rússneska

en: Slovak
is: Slóvenska

en: Swedish
is: Sænska

en: Turkish
is: Tyrkneska

en: Lithuanian
is: Litháenska

en: Catalan
is: Katalónska

en: Estonian
is: Eistlenska

en: Icelandic
is: Íslenska

en: Latvian
is: Lettneska

en: Slovenian
is: Slóvakíska

en: Tamil
is: Tamílska

en: Thai
is: Tælenska

en: Vietnamese
is: Víetnamska
