Search API Azure AI Search (1.0.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (43 entries)

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Arabic
ne: अरबिक

en: English
ne: अंग्रेजी

en: French
ne: फ्रेंच

en: Italian
ne: इटालीयन्

en: Spanish
ne: स्पेनिश

en: Japanese
ne: जापानीज

en: Korean
ne: कोरियन

en: Results
ne: परिणाम

en: Index
ne: सूची

en: Bulgarian
ne: बुलगेरियाई

en: Croatian
ne: क्रोएशियाई

en: Czech
ne: चेक

en: Dutch
ne: डच

en: Finnish
ne: समाप्त

en: German
ne: जर्मन

en: Greek
ne: ग्रीक

en: Hungarian
ne: हंगेरी

en: Polish
ne: पोलिश

en: Romanian
ne: रोमेनियाई

en: Russian
ne: रूसी

en: Slovak
ne: स्लोवाक

en: Swedish
ne: स्वीडिश

en: Turkish
ne: तुर्की

en: Lithuanian
ne: लिथुएनी

en: Estonian
ne: एस्तोनियन

en: Gujarati
ne: गुजराती

en: Icelandic
ne: आइसलेंडीक

en: Kannada
ne: कन्नड

en: Latvian
ne: लातवी

en: Malayalam
ne: मलयालम

en: Marathi
ne: मराठी

en: Punjabi
ne: पंजाबी

en: Slovenian
ne: स्लोवेनियन

en: Tamil
ne: तमिल

en: Telugu
ne: तेलुगु

en: Thai
ne: थाई

en: Urdu
ne: उर्दु

en: Vietnamese
ne: भियतनामी

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
