Search API Azure AI Search (1.0.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: - None -
vi: - Không -

en: Timestamp
vi: Nhãn thời gian

en: Filter
vi: Lọc

en: Sortable
vi: Có thể sắp xếp

en: Position
vi: Vị trí

en: Pattern
vi: Mẫu

en: API key
vi: khóa API

en: Results
vi: Kết quả

en: Index
vi: Chỉ mục

en: Keyword
vi: Từ khóa

en: Vietnamese
vi: Tiếng Việt

en: Connection
vi: Kết nối
