Search API Azure AI Search (1.0.0-rc1) - en to bg translation catalogue (46 entries)

en: Search
bg: Търси

en: - None -
bg: - Не -

en: Timestamp
bg: Време

en: Url
bg: URL

en: Filter
bg: Филтър

en: Arabic
bg: Арабски

en: English
bg: Английски

en: French
bg: Френски

en: Italian
bg: Италиански

en: Spanish
bg: Испански

en: Japanese
bg: Японски

en: Korean
bg: Корейски

en: Results
bg: Резултати

en: Index
bg: Индекс

en: Bulgarian
bg: Български

en: Croatian
bg: Хърватски

en: Czech
bg: Чешки

en: Danish
bg: Датски

en: Dutch
bg: Холандски

en: Finnish
bg: Фински

en: German
bg: Немски

en: Greek
bg: Гръцки

en: Hungarian
bg: Унгарски

en: Norwegian
bg: Норвежски

en: Polish
bg: Полски

en: Romanian
bg: Румънски

en: Russian
bg: Руски

en: Slovak
bg: Словашки

en: Swedish
bg: Шведски

en: Turkish
bg: Турски

en: Lithuanian
bg: Литовски

en: Catalan
bg: Каталунски

en: Estonian
bg: Естонски

en: Gujarati
bg: Гуджарати

en: Icelandic
bg: Исландски

en: Kannada
bg: Каннада

en: Latvian
bg: Латвийски

en: Malayalam
bg: Малаялам

en: Marathi
bg: Маратхи

en: Punjabi
bg: Пенджабски

en: Slovenian
bg: Словенски

en: Tamil
bg: Тамилски

en: Telugu
bg: Телугу

en: Thai
bg: Тайландски

en: Urdu
bg: Урду

en: Vietnamese
bg: Виетнамски
