Search API Azure AI Search (1.0.0-rc1) - en to bn translation catalogue (20 entries)

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Url
bn: ইউআরএল

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: Arabic
bn: আরবী

en: English
bn: ইংরেজী

en: French
bn: ফরাসী

en: Italian
bn: ইতালীয়

en: Japanese
bn: জাপানী

en: Korean
bn: কোরিয়ান

en: Index
bn: সূচীপত্র

en: Czech
bn: চেক

en: Danish
bn: ডেনিশ

en: Dutch
bn: ডাচ

en: German
bn: জার্মান

en: Greek
bn: গ্রীক

en: Turkish
bn: তুর্কি

en: Thai
bn: থাই

en: Urdu
bn: উর্দু

en: Vietnamese
bn: ভিয়েতনামী
