Search API Azure AI Search (1.0.0-rc1) - en to cy translation catalogue (44 entries)

en: Search
cy: Chwilio

en: - None -
cy: - Dim -

en: Timestamp
cy: Amsernod

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Sortable
cy: Dosbarthadwy

en: Position
cy: Lleoliad

en: Arabic
cy: Arabaidd

en: English
cy: Saesneg

en: French
cy: Ffrangeg

en: Italian
cy: Eidaleg

en: Spanish
cy: Sbaeneg

en: Japanese
cy: Siapaneg

en: Korean
cy: Corëeg

en: Results
cy: Canlyniadau

en: Bulgarian
cy: Bwlgaraidd

en: Croatian
cy: Croateg

en: Czech
cy: Tsiecaidd

en: Danish
cy: Daneg

en: Dutch
cy: Iseldireg

en: Finnish
cy: Ffinneg

en: German
cy: Almaeneg

en: Greek
cy: Groeg

en: Hungarian
cy: Hwngareg

en: Polish
cy: Pwyleg

en: Romanian
cy: Rwmaneg

en: Russian
cy: Rwseg

en: Slovak
cy: Slofaceg

en: Swedish
cy: Swedeg

en: Turkish
cy: Tyrceg

en: Lithuanian
cy: Lithwaneg

en: Catalan
cy: Catalaneg

en: Estonian
cy: Estoniad

en: Gujarati
cy: Gwjarati

en: Icelandic
cy: Islandeg

en: Kannada
cy: Canareg

en: Latvian
cy: Latfieg

en: Malayalam
cy: Malaialam

en: Marathi
cy: Marati

en: Punjabi
cy: Pwnjabeg

en: Slovenian
cy: Slofeneg

en: Tamil
cy: Tamileg

en: Telugu
cy: Telwgw

en: Urdu
cy: Wrdw

en: Vietnamese
cy: Fietnameg
