Search API Azure AI Search (1.0.0-rc1) - en to sv translation catalogue (42 entries)

en: Search
sv: Leita

en: - None -
sv: - Einki -

en: Timestamp
sv: Tíðarmerki

en: Url
sv: Leinki

en: Filter
sv: Filtur

en: Arabic
sv: Arabiskt

en: English
sv: Enskt

en: French
sv: Franskt

en: Italian
sv: Italskt

en: Spanish
sv: Spanskt

en: Japanese
sv: Japanskt

en: Korean
sv: Koreiskt

en: Results
sv: Úrslit

en: Bulgarian
sv: Bulgarskt

en: Croatian
sv: Kroatiskt

en: Czech
sv: Kekkiskt

en: Danish
sv: Danskt

en: Dutch
sv: Hollendskt

en: Finnish
sv: Finskt

en: German
sv: Týskt

en: Greek
sv: Grikskt

en: Hungarian
sv: Ungarskt

en: Norwegian
sv: Norskt

en: Polish
sv: Pólskt

en: Romanian
sv: Rumenskt

en: Russian
sv: Russiskt

en: Slovak
sv: Slovakiskt

en: Swedish
sv: Svenskt

en: Turkish
sv: Turkiskt

en: Lithuanian
sv: Litavskt

en: Catalan
sv: Katalanskt

en: Estonian
sv: Estiskt

en: Gujarati
sv: Gudjaratiskt

en: Icelandic
sv: Íslendskt

en: Latvian
sv: Lettiskt

en: Malayalam
sv: Malajalam

en: Marathi
sv: Maratiskt

en: Punjabi
sv: Pundjabskt

en: Slovenian
sv: Slovenskt

en: Tamil
sv: Tamilskt

en: Thai
sv: Tai

en: Vietnamese
sv: Vjetnamesiskt
