Search API Azure AI Search (1.0.0-rc1) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Search
gu: શોધ

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Arabic
gu: અરેબિક

en: English
gu: અંગ્રેજી

en: French
gu: ફ્રેન્ચ

en: Italian
gu: ઇટાલિયન

en: Spanish
gu: સ્પેનિશ

en: Japanese
gu: જાપાનીઝ

en: Korean
gu: કોરિયન

en: Results
gu: પરિણામો

en: Russian
gu: રશિયન

en: Gujarati
gu: ગુજરાતી

en: Telugu
gu: તેલુગુ

en: Urdu
gu: ઉર્દુ
