Search API Azure AI Search (1.0.0-rc1) - en to he translation catalogue (50 entries)

en: Search
he: חיפוש

en: - None -
he: - ללא -

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Url
he: כתובת url

en: Filter
he: סינון

en: Sortable
he: ניתן למיון

en: Position
he: מיקום

en: Pattern
he: פורמט

en: Arabic
he: ערבית

en: English
he: אנגלית

en: French
he: צרפתית

en: Italian
he: איטלקית

en: Spanish
he: ספרדית

en: Japanese
he: יפנית

en: Korean
he: קוריאנית

en: Results
he: תוצאות

en: Index
he: אינדקס

en: Keyword
he: מילת מפתח

en: Bulgarian
he: בולגרית

en: Croatian
he: קרואטית

en: Czech
he: צ'כית

en: Danish
he: דנית

en: Dutch
he: הולנדית

en: Finnish
he: פינית

en: German
he: גרמנית

en: Greek
he: יוונית

en: Hungarian
he: הונגרית

en: Polish
he: פולנית

en: Romanian
he: רומנית

en: Russian
he: רוסית

en: Slovak
he: סלובקית

en: Swedish
he: שוודית

en: Turkish
he: טורקית

en: Lithuanian
he: ליטבאית

en: Catalan
he: קטלונית

en: Estonian
he: אסטונית

en: Gujarati
he: גוג'רטית

en: Icelandic
he: איסלנדית

en: Kannada
he: קנדית

en: Latvian
he: לטבית

en: Malayalam
he: מלאיהלם

en: Marathi
he: מרטי

en: Punjabi
he: פונג'בית

en: Slovenian
he: סלובנית

en: Tamil
he: טמילית

en: Telugu
he: טגולו

en: Thai
he: תאית

en: Urdu
he: אורדו

en: Vietnamese
he: וייטנמית

en: @name field is required.
he: השדה @name הוא שדה חובה.
